uk

Водолікування за методом Себастьяна Кнейпа

Ще у середині 19-го сторіччя відомий баварський священик Себастьян Кнейп розробив ефективну методику водолікування. За допомогою звичайних обливань, ван, обертань та компресів він зміг вилікувати тисячі різних недуг у хворих: від шкірного висипу до нервових розладів.

Відкрити для себе цілющі властивості води священик зміг завдяки власній хворобі. Себастьян Кнейп ще з юнацтва був хворий на туберкульоз. Одного разу до нього у руки потрапив трактат про гідротерапію. Саме тоді для оздоровлення священик вирішив спробувати методи, що були описані у книзі. Кожного дня він купався у холодних водах Дунаю та вже через місяць хвороба відступила, що дуже вразило його лікарів.

Завдяки 30-тирічному практичному досвіду дослідник зміг створити свою методику. Себастьян Кнейп Моє водолікування – це книга автора, яка дуже швидко здобула велику популярність. Водолікування за методом Себастьяна Кнейпа підтримували навіть члени королівської сім’ї.

В чому суть водолікування за Кнейпом?

Проведення гідротерапії не викликає особливих складнощів. Її принцип складається із загартовування та укріплення імунітету. Таким чином, організм починає активно боротися з хворобами.

Одна з головних рекомендацій священика – щодня ходити босими ногами по росі, снігу чи просто холодній воді не менш ніж 15 хвилин. Також він порадив занурюватися у холодну воду кожного дня.

Себастьян Кнейп водолікування – це не просто авторська терапія, але й достатньо ефективна практика. Задля більшого ефекту рекомендується водночас поєднувати одразу декілька водних процедур. Робити це необхідно за наступними правилами:

  1.     Загартовування холодною водою потрібно починати поступово – плавно знижуючи градус води та збільшуючи тривалість процедури.
  2.     Перед пірнанням у холодну воду тіло слід розігріти фізичними вправами чи загорнувшись у теплий одяг.
  3.     По завершенню водних процедур тіло не потрібно витирати. Достатньо лише одягнутися та зігрітися у теплому приміщенні.
  4.     Не можна проводити водні процедури перед чи після прийому їжі.
  5.     Ефективність водолікування значно зросте, якщо поєднувати його з дієтою та фітотерапією.

У наш час ці рекомендації у сучасних людей викликають лише посмішку. Але варто все ж таки пам’ятати, що саме є найціннішим джерелом життя? Чи це не є звичайна питна вода?  Вона – запорука міцного здоров’я та довголіття. А замовити доставку води у Києві ви можете на сайті компанії Аква Про.

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0