uk

Чи існує взаємозв’язок між водою та зайвою вагою?

Відомо, що питна вода є свого роду «паливом» для складного механізму – організму людини. Рідина приймає участь у всіх його процесах, особливо важливою функцією води є транспортування кисню та поживних речовин у всі клітини тіла та мозок. У зв’язку з такою важливістю Н2О у житті людини виникає питання – чи пов’язані між собою вода та зайва вага? Якщо так, то як вода впливає на вагу? У цій статті розберемо всі ці нюанси. 

Чи сприяє вода схудненню?

Крім того, що Н2О доставляє у організм поживні речовини, вода ще й виводить з тіла небезпечні шлаки та токсини. Таким чином, регулярне вживання рідини сприяє нормалізації обміну речовин на біохімічному рівні. Без води неможливо досягти правильного розщеплення жирів. Саме тому ті люди, які не дотримуються питного режиму впродовж доби, більш схильні до повноти, ніж ті, які випивають свою денну норму рідини. Таким чином, можна прийти до висновку, що користь води для схуднення незаперечна.

Якщо ви занепокоєні зайвою вагою та бажаєте позбавитися її, обов’язково потрібно мати у вільному доступі чисту питну Н2О. При цьому слід пам’ятати, що попри те, що вода та схуднення пов’язані, не можна брати рідину за основу дієти, відмовляючись від повноцінного харчування. Дійсно, можна пити більше води для схуднення, однак звичайна їжа теж має бути у раціоні. Спеціалісти рекомендують віддавати перевагу нежирній, несолоній, некопченій та несмаженій їжі. Вона допоможе досягненню бажаних цілей. Також важливо врахувати індивідуальні особливості організму, а краще за все попередньо проконсультуватися з лікарем-дієтологом, який може підібрати правильне дієтичне харчування, виходячи з можливих захворювань пацієнта та його особливостей. Дієта не повинна обмежувати людину в отриманні необхідних для нормальної життєдіяльності вітамінів, мінералів та інших мікроелементів. Надаючи перевагу свідомому схудненню, ви маєте бути впевнені, що вода під час дієти не нашкодить, а піде тільки на користь організму.

Чому вода сприяє схудненню?

Відомо, що зайва вага «тане» в процесі спалювання жирових мас. Під час цього в організм потрапляють токсичні речовини, які негативно впливають на здоров’я людини. Для швидкого виведення цих токсинів з тіла й необхідно вживати питну воду. Якщо цього не робити, організм миттєво просигналізує головним болем, занепадом сил, нервозністю та апатією.

Під час схуднення також важливо забезпечити повноцінну та злагоджену роботу травної системи. Необхідно щоб шлунковий сік, жовч та слина виділялися без збоїв. Та, знов таки, досягти злагодженої роботи шлунково-кишкового тракту неможливо без дотримання оптимального питного режиму на протязі дня.

Доведено, що вода та вага людини – це поняття, пов’язані між собою. Вживання Н2О тісно пов’язано з проблемами збільшення ваги. Головний ворог вашої стрункості – зниження активності, слабкість та запори. Із-за цього ви постійно будете відчувати важкість та здуття, а через занепад сил не зможете виконувати навіть прості фізичні вправи. Як результат – вага стоїть на місці.

Необхідно вживати багато рідини і під час активних занять спортом. Інтенсивні фізичні навантаження призводять до збільшеного потовиділення, до того ж волога сходить не лише з жирових відкладень, а й з м’язів, зв’язок та кісток. Разом з вологою з організму уходять й поживні речовини. Що саме допоможе відновити їх оптимальний баланс? Звісно ж, питна вода, замовити у Києві яку ви можете на нашому сайті. Таким чином, вода при схудненні є одним з головних помічників на шляху до досягнення мети.

Рекомендації до схуднення

Щоб зробити процес боротьби із зайвою вагою найбільш ефективним, можна дотримуватися наступних правил:

  • випивайте склянку води кімнатної температури перед вживанням їжі;
  • якщо стан здоров’я дозволяє та ваш лікар схвалив даний метод, то ви можете влаштовувати собі раз на тиждень розвантажувальний день;
  • заздалегідь підготуйте організм до схуднення. Для цього треба відмовитися від шкідливих продуктів та включити до раціону більше клітковини, дотримуючись правильного питного режиму.

Пам’ятайте про те, що вода для схуднення, яку ви вживаєте, обов’язково має бути найвищої якості. Якщо ви використовуєте низькосортну рідину, яка не містить всі необхідні вітаміни та мінерали, то про сприятливу дію такої речовини на організм можна забути. Навіть якщо рідина пройшла перевірку на якість, але її смак вам не підходить, то такий продукт не є придатним до вживання. Завжди треба пам’ятати, що вода – це джерело енергії, здоров’я та бадьорості на цілий день. Така оздоровча вода обов’язково повинна мати гарні смакові якості, щоб задовольнити всі потреби та бажання людини. Замовити таку воду можна в Аква Про. Наша компанія користується великим попитом та довірою споживачів вже тривалий час, адже такому вибору на нашу користь сприяє цілий перелік переваг:

  • висока якість;
  • доступна ціна;
  • можливість безкоштовної доставки;
  • регулярні знижки та акційні пропозиції для клієнтів та багато іншого. 
uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0