uk

Фітотерапія та мінеральна вода у лікуванні захворювань травної системи

Хвороби травної системи часто супроводжуються неприємними відчуттями. Це може значно погіршити якість життя, маючи негативний вплив на самопочуття. Щоб позбавитись хвороби, важливо своєчасно звернутися за допомогою до кваліфікованого спеціалісту, який проводить діагностику та призначає лікування. Комплексний підхід – запорука швидкого одужання. Саме тому сьогодні існує багато засобів для боротьби з хворобою, які застосовуються разом з основним видом лікування.

Трав’яні збори та мінеральна вода є ефективним додатковим методом лікування захворювань ШКТ. Однак вживання будь-яких лікувальних чаїв потребує дотримання певних правил. З цієї статті ви дізнаєтесь про принципи фітотерапії та лікування мінеральними водами.

Які бувають мінеральні води?

Усі мінеральні води поділяються на категорії та в залежності від вмісту певних хімічних елементів поділяються на :

  •       гідрокарбонатно-натрієві;  
  •       хлоридно-натрієві;  
  •       сульфатні;
  •       йодовмісні;
  •       бромовмісні та ін;  

Багато мінеральних вод за своєю дією на ШКТ універсальні. Це дуже цінна властивість, адже порушення травної системи зрідка бувають локальними. Таким чином, мінеральна вода для підвищеної кислотності цілком може використовуватися як додатковий засіб лікування. Якщо ви бажаєте, щоб мінеральна вода для шлунку була на користь організму, то обов’язково потрібно заздалегідь проконсультуватися з лікарем, який знайомий з вашою історією хвороби та діагнозом.

Що таке фітотерапія?

Фітотерапія це особливий вид лікування за допомогою трав. Його застосовують у оздоровчих цілях не лише для людей, але й для тварин. Не є таємницею, що у більшості різноманітних рослин відбувається синтез речовин, які благотворно впливають на організм інших живих істот. Якщо використовувати їх раціонально, то лікарсько збори дійсно можуть стати мірою профілактики різних захворювань та навіть додатковим засобом лікування від деяких хвороб.

Ефективність цього виду терапії доказана та перевірена часом. Однак варто згадати фразу, яка дуже часто використовується у медицині – одна й та ж сама речовина може бути і ліками, і отрутою одночасно, та лише дозування визначає його дію. З цієї причини важливо вірно визначати дозу продукту. Зробити це може лікар у відповідності до особливостей організму пацієнту та інших супутніх факторів.

Принципи фітотерапії

Лікарський збір має містити у собі 3-4 види рослин односпрямованої дії. При цьому людський організм має схильність к звиканню до трав’яних зборів, саме тому використовувати їх потрібно по черзі. Якщо через 2 тижні регулярного вживання чаю немає позитивного ефекту, то потрібно замінити збір на інший. Раціональним є вживання одного трав’яного збору на протязі 1,5 місяців. Після цього без перерви починають пити фіточай з аналогічною дією, але з іншим складом.

Існує декілька правил фітотерапії:

  1.     Фіточай має містити, як мінімум, 3-5 компонентів;
  2. Краще вживати фітозбори, а не окремі лікарські рослини, тому що звикання організму до трав’яних сумішей відбувається повільніше;
  3. Головне правило фітотерапії – вибір оптимального дозування. Він базується на діагнозі, який був поставлений лікарем. В іншому випадку ви ризикуєте спровокувати патологічні зміни у роботі інших органів та систем. Не забувайте, ваш організм – цілісна система, де все пов’язано.
  4. Можливо купувати готові лікарські збори у аптеці, а можливо складати їх індивідуально, з урахуванням смакових уподобань, особистої непереносимості окремих компонентів та ін.;
  5. При захворюваннях травної системи фітотерапія цілком може поєднуватися з вживанням мінеральної води.

А ось дотримуватися питного режиму та вживати природну питну воду потрібно кожного дня. Замовити доставку води у Києві ви можете на нашому сайті. 

uk
Особистий кабінет
0