uk

Чи можна пити холодну воду?

Багато експертів сходяться на думці, що для здоров’я людини важливо не тільки вид та якість спожитої рідини, але і її температура. Так, наприклад, питна вода, корисна для всього організму, може спричинити йому непоправну шкоду, якщо вона є занадто холодною. В цій статті ми розглянемо, чому корисна вода кімнатної температури та чому не варто пити крижану Н2О.

Що трапиться, якщо пити холодну воду?

Багато людей цікавляться питанням – чи можна пити холодну воду? Це не випадково, адже вживання холодної води подобається багатьом з різних причин. В першу чергу це дозволяє освіжитися та втамувати спрагу навіть у найспекотніші дні, а також отримати запас бадьорості та енергії. Однак фахівці вказують на те, що пити холодну воду шкідливо.

Найбільше від вживання крижаної рідини потерпають шлунок та кишківник. Рідина низької температури призводить до звуження кровоносних судин та, як наслідок, до погіршення травлення, тому що суттєво сповільнюється процес перетравлення їжі.

Чому не можна запивати їжу холодною водою?

Отже, вищезазначена інформація відповідає на питання – чому не можна пити холодну воду. До того ж, особливо небезпечна така вода під час або після обіду, сніданку або вечері. Внаслідок того, що від такої Н2О страждає ШКТ, це негативно відображається на здатності організму перетравлювати їжу. Наприклад, через 20-30 хвилин після обіду до вашого кишківника потрапляє їжа, яка неперетравлена повністю. Крім порушення роботи внутрішніх органів це призводить до появи у людини зайвої ваги.

Це особливо актуально для тих, хто полюбляє запивати напоями жирну їжу. Під впливом низької температури жири тверднуть у стравоході та стають схожі на грудки. Такі грудки просто «падають» вам до шлунку та створюють неприємне відчуття тяжкості. Щоб цього уникнути, запивайте їжу рідиною, температура якої 7-15 градусів.

Чим корисна холодна вода?

Окрім шкоди є і користь холодної води. Однак вона полягає не у внутрішньому, а у зовнішньому її використанні у вигляді обливань. Багато спеціалістів відмічають, що регулярне обливання водою низької температури добре впливає на людський організм. Сприятливий вплив забезпечується завдяки наступним факторам:

  •       звуження кровоносних судин;
  •       активація кори головного мозку;
  •       покращення кровообігу;
  •       заряд енергії на весь день та багато іншого.

Багато людей відчули значне покращення самопочуття після використання Н2О низької температури. При цьому важливо правильно та відповідально підходити до цієї процедури. Починати обливання треба поступово, з часом зменшуючи температуру та об’єм води. Крім того, рекомендується в обов’язковому порядку попередньо проконсультуватися з кваліфікованим лікарем. Така необхідність пояснюється тим, що існує багато протипоказань до цієї процедури. Тому краще перестрахуватися, щоб не нанести собі шкоду. У більшості випадків обливання протипоказано людям, які мають захворювання серця та мають проблеми з судинами. Це пояснюється тим, що під час обливання водою низької температури організм відчуває стрес, а пульс прискорюється. Також це може призводити до високого тиску в артеріях та багатьох інших наслідків. Саме тому попередні обстеження, схвалення лікаря та знання особливостей свого організму – запорука успішного оздоровчого заходу.

Користь теплої води

Між тим, при виборі пити холодну чи теплу воду – вибір однозначний. Запиваючи їжу теплою рідиною, ви навпаки сприяєте активному розщепленню поживних речовин та виробленню природних травних елементів. Завдяки цьому їжа засвоюється скоріше, а ви не відчуваєте дискомфорту у шлунку.

Питна вода кімнатної температури краще за все всмоктується клітинами людського організму, спрямовуючи її на вирішення життєво важливих процесів та оптимізацію роботи всіх систем внутрішніх органів. Саме тому вживання Н2О кімнатної температури сприяє виведенню з організму токсинів та шлаків, покращенню травлення та активізації обмінних процесів.

Щоб бути впевненим у тому, що кожний ковток Н2О принесе вам користь, ми рекомендуємо замовити доставку питної води у Києві на сайті компанії Аква Про. Ми пропонуємо продукцію виключно високої якості, при цьому її доставка є безкоштовною. Вибір на користь Аква Про – чудовий вибір для всієї родини, адже наша вода містить всі необхідні елементи для здоров’я, а також має гарні смакові якості. 

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0