uk

Що являє собою суха вода?

Саме поняття «суха вода»  здається якимось парадоксальним. Адже ми звикли до того, що вода – мокра. Це як константа, що небо – блакитне, а море – солоне. Але давайте трохи відійдемо від одвічних штампів та спробуємо по-новому поглянути на існуючий порядок речей. Що ж несе в собі поняття «суха вода» і чи взагалі можливо вважати, що це саме вода? В цій статті ми допоможемо розібратися у цьому питанні.

Що таке суха вода? Алегоричні значення терміну

Сухою водою можуть називатися частини водойм або природні явища. До їх числа відносяться:

  • неглибокі, не придатні для судноплавства частини будь-яких водойм;  
  • сильне обміління річок або сильний морський відлив.  

Але, як вже згадувалось, це лише алегоричні значення терміну. Головним же є зовсім інші поняття.  

Навіщо потрібна суха вода?

Суха вода – це речовина, яка має практичне застосування. Це пояснюється тим, що вона має зовсім незвичайні властивості.  

  • під час взаємодії з газами вода створює гідрати, що дозволяє використовувати її для гасіння пожеж;  
  • Н2О в сухому вигляді здатна активно поглинати та утримувати вуглекислий газ, що дає можливість використовувати її для захисту навколишнього середовища.  

Таким чином, застосування сухої води дозволяє вирішувати достатньо важливі задачі, а саме – ліквідовувати пожежі та піклуватися про екологію, адже така вода є абсолютно нешкідливою для природи. Не є таємницею, що впродовж останніх десятиріч екологія погіршилась у декілька разів.  Це пояснюється складнощами у процесі переробки сміття, надмірним використанням пластику та небезпечних речовин, які утворюються з різних  причин, у тому числі і з виробничих. Якщо найближчим часом не змінити ситуацію, яка склалася, то це може призвести до цілого ряду негативних наслідків, що пов’язані з навколишнім середовищем. Зміна клімату – не виключення.

Багато вчених, які працюють над проблемою глобального потепління, вважають, що порятунок саме у використанні сухої води. До такої думки вони прийшли саме через те, що ця речовина має властивість поглинати різноманітні гази. Внаслідок чого вона здатна усунути шкідливі елементи, які людина викидає у повітря. Однак станом на сьогодні технології, яка могла б втілити цей задум у реальність, ще не існує. Не виключено, що в подальшому можливості для використання сухої води стануть значно ширше і люди зможуть виявите ще багато її корисних та надзвичайних властивостей.

Особливості сухої води

До складу основних особливостей, які має суха Н2О,  входять наступні:

  • фтор виступає в якості окислювача для води. А окислювач звичайної води – кисень;
  • речовина не є провідником електрики;
  • температура кипіння речовини не перевищує 50 градусів. Саме через це нею не можливо обпектися;
  • суха вода замерзає за температури 180 градусів;
  • речовина не несе шкоди людині. Але вживання її в якості напою не рекомендується. Неможливо заварити нею чай або розчинити в ній цукор.
  • сухий залишок у воді здатен добре поглинати вуглекислий газ.

Саме через це властивості сухої рідини вважають дивовижними. Якщо така рідина потрапляє на різноманітні речі та предмети, навіть документи, техніку та ін., вона їх не псує. Предмети не намокають та продовжують функціонувати як і раніше.

Як виглядає суха вода?

Сухой водою є речовина, яка зовні нагадує дрібний білий пісок. В даному випадку вона являє собою мікроскопічні краплі води, які вкриті кремнієвою оболонкою. За рахунок цієї оболонки крапельки Н2О не можуть об’єднатися між собою у рідину.  

Слідкуйте за нашим блогом – саме тут ви знайдете багато корисної інформації об Н2О. Також на нашому сайті ви можете замовити доставку води у Києві додому або в офіс. Завдяки вибору на користь доставки ви можете економити сили та час, а ми з задоволенням доставимо воду у будь-який район нашого міста. Ми пропонуємо воду виключно найвищої якості, насичену корисними мікроелементами та по доступній ціні.

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0