uk

Скільки води треба пити під час вагітності?

Багато людей, що не є компетентними, радять жінкам під час вагітності їсти вдвічі більше, ніж зазвичай. Вони пояснюють це тим, що збільшене приймання їжі буде нести користь для малюка. Але будь-який лікар та кожна жінка, яка пройшла крізь всі етапи виношування дитини, підтвердить, що це звичайна омана. При цьому багато людей задаються питанням – скільки води пити вагітним? У цій статті ми відповімо на дане питання та обсудимо нюанси.

Скільки води треба пити під час вагітності?

Зневоднення організму призводить до багатьох негативних наслідків. Впливає це і на вагітних. Якщо колір сечі світлий або світло-солом’яний, це свідчить про те, що з гідратацією організму все гаразд. Однозначної відповіді на питання скільки можна пити води вагітним немає. Все залежить від потреб та фізичного стану здоров’я жінки під час вагітності. Виходячи з цього, кількість води може бути різною. В середньому, вагітна жінка за умови нормального самопочуття має випивати 8-10 склянок питної води на добу.

Деякі жінки побоюються пити воду, щоб уникнути набряків, та скорочують її вживання до мінімуму. Але якщо пити мало води під час вагітності, то це може призвести до затримки рідини у організмі.

Ще одна поширена проблема багатьох жінок під час вагітності – проблеми з ШКТ. Правильне вживання води допоможе позбутися маси проблем. Крім того, зневоднення на цьому етапі може спровокувати передчасні пологи.

Чому вагітні п’ють багато води?

Якщо жінка потребує багато води, то у більшості випадків це не є патологією. Все пояснюється тим, що у цей період життя людини відбувається багато змін:

  •       кров збільшується в об’ємі;
  •       відбувається продукування навколоплідних вод;
  •       рідина накопичується у тканинах та органах.

Чи варто вагітним пити воду перед УЗД?

На ранніх термінах багато спеціалістів рекомендують випивати літр рідини, але пізніше доволі часто така потреба зникає. Однак завжди краще проконсультуватися з лікарем, адже багато залежить від ситуації.

Звісно ж, треба пити лише якісну та безпечну для здоров’я обох воду. Замовити доставку води у Києві ви можете на сайті компанії Аква Про. Ми пропонуємо безпечний продукт, який принесе щасливій матусі та її майбутньому малюку лише користь.

 

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0