uk

Рисова вода – корисна екзотика

Жителі нашої країни не часто додають до свого раціону рисову воду. Це більш примха гурманів Азії та Сходу. Однак дієтологи та медики рекомендують як найшвидше це виправити, адже рисова вода – надзвичайно корисний напій. У цій статті ви дізнаєтесь які її особливості, як приготувати та як пити таку екзотичну воду.

Користь рисової води

Дивовижний напій має багато корисних властивостей:

  1.  Усуває діарею. Рисова вода для шлунку – справжня знахідка, тому що вона сприяє нормалізації його роботи. Як відомо, рис є джерелом крохмалю, який м’яко обволікає стінки шлунку та знімає запалення.
  2.  Тонізує шкіру. Напій сприяє швидкому відновленню клітин епідермісу. Рисова вода для обличчя може замінити навіть самий дорогий косметичний тонік, адже вона чудово зволожує і живить шкіру, виступає надійним фільтром від ультрафіолетових променів.
  3.  Усуває дефекти шкіри. Використовуючи таку воду можна позбавитись почервонінь, запалень та подразнень на шкірі. При цьому ефект буде майже миттєвим.

Тепер зрозуміло, чому у Японії, Китаї та інших азіатських країнах рис є продуктом №1. Не тільки страви з нього легкі та швидко засвоюються, але й напій має унікальні цілющі та косметичні властивості.

Поживні властивості рисової води

Відвар містить у собі вітаміни С, Е та групу вітамінів В, цінніші мінерали та амінокислоти, які благотворно впливають на здоров’я та красу людини. Користь рисової води для волос незаперечна. Вона зміцнює їх та робить більш еластичними. Таким чином, рисова вода для волос сприяє їх оздоровленню та покращенню зовнішнього вигляду.

Напій являє собою густу рідину білого або молочного відтінку, за консистенцією схожий на кисіль. Така вода залишається після довготривалого замочування та кип’ятіння рису. В залежності від призначення її розводять водою, додають до трав’яних відварів, щоб отримати більше корисних властивостей.

Як зробити рисову воду?

Приготувати продукт у себе вдома зовсім не важко. Все, що вам потрібно, – нешліфований рис та чиста питна вода. Крупу потрібно замочити та прокип’ятити. Лише приготуйте відвар та використовуйте його у подальшому за призначенням.

Звісно ж, у якості основи візьміть воду від компанії Аква Про, доставку в Києві ви можете оформити на сайті компанії.

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0