uk

У чому користь питної води кімнатної температури?

Сьогодні кожній людині відомо, що звичайна на перший погляд питна вода має унікальні властивості. Уявити собі існування живих організмів та природи без цієї рідини неможливо. Вона є джерелом енергії для усього живого, а її дефіцит може призвести до різноманітних негативних наслідків. З цієї причини важливо завжди слідкувати, щоб смачна та якісна вода була у вільному доступі, та дотримуватися правильного питного режиму. При цьому багато людей задаються питанням – воду якої температури краще пити? Дійсно, цей фактор має велике значення, про це ми й розповімо у цій статті.

Воду якої температури пити?

Сприятлива температура питної води – кімнатна. Спеціалісти неодноразово відзначали, що саме їй варто віддати перевагу. Таке рішення було прийняте неспроста, адже вибір на її користь супроводжується багатьма перевагами. Саме така оптимальна температура питної води здатна принести найбільшу користь для організму.

Користь теплої води

Існує декілька причин, з яких рекомендується зробити свій вибір на користь теплої Н2О:

  •       вода кімнатної температури скоріше всмоктується клітинами людського організму, завдяки чому тіло насичується вологою та відновлює природній гідробаланс;
  •       кімнатна температура води сприяє покращенню травленню, оптимізації кровообігу внутрішніх органів. Також дієтологи рекомендують пити теплу рідину після щільного обіду – так важка та жирна їжа скоріше перетравлюється;
  •       дуже часто ми плутаємо відчуття голоду із першою стадією зневоднення. Ваш організм подає сигнал – вже час випити рідину. А замість цього ви йдете до холодильнику та їсте зайві калорії. Впоратися з помилковим відчуттям голоду вам допоможе саме більш висока температура води для пиття;
  •       тепла питна вода допомагає знизити больовий синдром та м’язові спазми. Це особливо актуально для спортсменів та людей, які ведуть здоровий спосіб життя.
  •       якщо зранку натщесерце випити склянку теплої води, то скоріше відновлюються нічні втрати рідини та прискорюється процес пробудження всього організму за допомогою насичення його енергією та киснем.

Якщо ви сильніш за все бажаєте випити холодного напою із льодом або гарячого чаю, то рекомендуємо це робити за годину до або через годину після приймання їжі. У такому разі не буде перешкод процесу травлення.

А пити, звичайно ж, треба якісну природну Н2О. Замовити доставку води у Києві ви можете на нашому сайті.

Що буде з організмом, якщо кожного дня пити теплу воду натщесерце?

Така корисна ранкова звичка безумовно добре відобразиться на вашому здоров’ї. І на це є декілька причин:

  1.       Ефективна очистка організму. Не є таємницею, що в організмі регулярно накопичуються різні токсичні речовини та шлаки. Головним чином це відбувається у той час, коли людина спить. З цієї причини ранок – найкращий час для того, щоб вживати цілющу Н2О.
  2.   Покращення обмінних процесів у організмі. Якщо ви маєте зайву вагу та бажаєте її позбутися, то вибір на користь теплої рідини вранці – гарне рішення. Це допоможіть прискорити обмін речовин в організмі та забезпечити достатнє надходження кисню та поживних компонентів до з’єднувальних тканин та внутрішніх органів.
  3.       Нормалізація функцій травної системи. Щоб їжа, яку ви їсте на протязі дня, засвоювалася правильно та швидко, саме така рідина випивається натщесерце.
  4.   Укріплення імунітету. Якщо ви потерпаєте від слабкого імунітету та сприятливості до різноманітних вірусів та інфекцій, то ви однозначно маєте спробувати цей оздоровчий спосіб.
  5.       Профілактичні заходи від ниркових захворювань. Підвищена температура Н2О – це гарний сечогінний засіб. Він благотворно впливає на нирки та на всю систему сечовиділення. Багато людей віддають перевагу вживанню рідини для того, щоб попередити появу каменів у нирках або виникнення інфекції.

 

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0