uk

Небезпечна вода – найпотужніші річки світу

Що може бути приємніше за розслабляючий відпочинок на березі річки? Полюбляєте засмагати чи рибалити, а можливо вас приваблюють річні прогулянки на маленькому човні? Тиха гладь води заспокоює, чарує і манить. Однак є річки, які приховують у своїх водах велику небезпеку для здоров’я та навіть життя людини. Така інформація є обов’язковою до вивчення або хоча б ознайомлення, адже попереджений – означає озброєний. Яка найнебезпечніша річка у світі та яких джерел води варто уникати? Ми розповімо у цій статті.

5 найнебезпечніших річок світу

Існує декілька найнебезпечніших вод:

  1.     Амазонка. Ця річка тече у Південній Америці та вважається найдовшою у світі – її протяжність складає близько 7 000 кілометрів. Але це не єдиний її рекорд. Амазонка – найнебезпечніша річка світу. Більш ніж 20% води, яка потрапляє до Світового океану, припадає на її долю. Вона розливається так широко, що люди називають її «річним морем», а глибина її сягає 50 метрів. У сезон повені могутня Амазонка затоплює береги та острівки, винищуючи на своєму шляху все живе. Саме тому вона вважається настільки небезпечною.
  2.     Конго. Серед усіх річок світу вона займає друге місце за водоносністю та тече у західній частині Центральної Африки. Довжина Конго складає більш ніж 4 700 кілометрів, а глибина її найбільша у світі – 230 метрів. Річка відома своїм «Водоспадом Стенлі», а саме порогами протяжністю у майже 100 кілометрів. Завдяки цим порогам вона і прославилася як найпотужніша річка у світі. Потужність цих перепадів перевищує загальні показники всіх водоспадів та річок США.
  3.     Оріноко. Третя за протяжність річка світу тече у Південній Америці на території Колумбії та Венесуели. Її довжина складає більш ніж 2 500 кілометрів. В Оріноко впадає більш ніж 200 річок. Вона несе небезпеку людям, які мешкають на її березі та страждають від регулярних підйомів на поверхню ґрунтових вод.
  4.     Янцзи. Найдовша річка материка Євразія. Впадає у Східно-Китайське море та регулярно поповнюється частими проливними дощами. Води Янцзи відрізняються потужною течією та таять у собі багато небезпеки та вирів. Місцеві мешканці страждають від її сильних розливів.
  5.     Брахмапутра. Річка бере початок на південному заході Тибету та тече по території Китаю, Бангладеш та Індії. Довжина Брахмапутри складає майже 2 900 кілометрів. Її небезпека криється в великих розливах, які викликані таненням снігу Гімалайських гір.

Читайте ще більше цікавої та корисної інформації на нашому сайті! Крім того, у нас ви можете замовити доставку води у будь-яке місце, у офіс чи додому. Ми з радістю допоможемо вам зекономити час та сили і доставимо воду у зручне для вас місце. При цьому високоякісний сервіс – не єдина наша перевага. Наша головна мета – надати покупцю воду, якість якої досягає найвисшего рівня. Ми турбуємося про те, щоб вода була збалансована, чиста, смачна, а головне – корисна! 

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0