uk

Очистка питної води за допомогою кремнію

Той, хто цікавиться основами здорового харчування, напевно чув про такий компонент як кремній. Він був поставлений вченими на друге місце після кисню, адже без даного елементу не обійтися жодному живому організму.

Мало хто знає, але найефективнішим способом, за допомогою якого забезпечується очистка питної води, є саме кремнієва порода, а не срібло та заморожування. Н2О, яка збагачена цим мінералом, має унікальні властивості та може вилікувати від важких хвороб. Завдяки дії кремнію змінюється структура молекули рідини та у неї з’являється властивість витісняти шкідливі організми з рідко-кристалічних решіток, що утворилися. Грибки, шкідливі токсини та хімікати, які присутні у воді, випадають в осад.

Після завершення процедури камінь кремній для очистки води дозволяє досягти найкращих результатів, включно з приємним смаком, який отримує рідина. Крім того, чиста вода здатна чудово освіжити у спеку. В ній гармонічно поєднуються властивості талої води та води, насиченої іонами срібла. Багато досліджень говорять про те, що така Н2О нагадує за структурою міжклітинну рідину, яка знаходиться у плазмі людської крові. Сьогодні не складає ніяких проблем купити хорошу воду Київ, але зробити її максимально корисною для організму неможливо без додаткових засобів. Саме тому ми рекомендуємо вивчити засоби для очистки питної води, щоб бути впевненим, що вона дійсно є корисною, та не містить ніяких токсичних речовин.

Як зробити кремнієву воду?

Багато людей задаються питанням чи існує який-небудь засіб для очистки питної води? Очистка води кремнієм дійсно можлива та й зробити це можливо вдома самостійно. Для цього вам потрібно буде виконати декілька дій:

 1. Придбайте кремнієве каміння  в аптеці чи зберіть на природі. Краще за все мати каміння невеликого розміру, щоб максимально збільшити площу дотику з водою.
 2. Покладіть каміння у скляний посуд та наповніть його рідиною з розрахунку 50 грам кремнію на 3 літри води.
 3. Поставте посуд в темне місце з кімнатною температурою та зачекайте 3-4 доби.
 4. Настоювати Н2О протягом тижня для посилення лікувальних властивостей.
 5. Перелийте рідину в іншу ємність, залишая 3-4 см рідини з осадом на дні, бо вони є непридатними до вжитку.
 6. Випити чисту та корисну воду. Після виконання всіх дій ви можете бути впевнені, що процедура пройшла успішно, та можна вживати корисну воду без будь-якої загрози для здоров’я.

Як впливає на організм вода, яка очищена кремнієм?

Такий різновид Н2О позитивно впливає на організм, а саме:

 •       сприяє кращому засвоєнню їжі;
 •       нормалізує обмін речовин;
 •       при правильному використанні допомагає скоріше заживити опіки, різні порізи та забої;
 •       активізує роботу нирок;
 •       усуває запальні процеси у шлунково-кишковому тракті;
 •       допомагає у процесі скиданні ваги, боротьбі з ожирінням;
 •       підходить для використання у якості профілактичних мір від атеросклерозу та інших небажаних захворювань.

Чи можна кип’ятити кремній у воді?

Якщо ви бажаєте застосувати кремній для очистки води, то важливо пам’ятати, що краще не використовувати кип’ятіння. Про це попереджають фахівці, які знаються на явних та прихованих властивостях даного елементу. Річ у тому, що при високих температурах відбувається перенасичення елементу речовинами активного біологічного типу.

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0