uk

Про компанію

ПИТНА ВОДА ВІД КОМПАНІЇ «АКВА ПРО»

     Компанія «Аква Про» («AQUA PRO») пропонує всім прихільникам здорового способу життя поставки високоякісної питної води під власним брендом.

     Наша компанія використовує сучасні системи тонкої очистки води, які відповідають найбільш суворим світовим вимогам та стандартам.

     Використання високотехнологічного обладнання та суворий контроль якості на усіх стадіях виробництва дозволяє нам постачати клієнтам виключно якісну та чисту воду.

ПЕРЕВАГИ ВОДИ, ЯКУ МИ ПОСТАЧАЄМО:

  • висока якість – питна вода, яку ми пропонуємо, відповідає усім сучасним нормам, проходить дев’ять етапів очистки та може бути віднесена до питної води вищої категорії завдяки своїм характеристикам;
  • обробка озоном насичує воду киснем та забезпечує її знезараження;
  • збагачення води іонами срібла, що позитивно впливає на імунну систему людини;
  • процес механічної фільтрації не впливає на структурні та фізичні якості води.

     Якщо ви є клієнтом компанії «Аква Про», Вы маєте змогу замовляти смачну та корисну для здоров’я воду на вигідних умовах.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ ВОДИ В НАШІЙ КОМПАНІЇ:

  • оперативність – наша компанія цінує час кожного клієнта і гарантує виконання усіх умов замовлення, які були оговорені, та дотримання термінів доставки води;
  • можливість організації доставки води додому або в офіс згідно з індивідуальним графіком;
  • оптимальні ціни та безкоштовна доставка.

     Також, окрім доставки води, наша компанія пропонує клієнтам придбання супутніх товарів та обладнання для розливу води.

     Доставка води відбувається у будь-який зручний для замовника день та час у суворій відповідності до попередньої домовленості з клієнтом. Наявність власного автотранспорту дозволяє нам гарантувати своєчасну доставку замовлень різних об’ємів у будь-який район міста. За потреби кур’єр підійме воду на етаж та встановить бутель на кулер або підставку.

     Діяльність компанії «Аква Про» спрямована на максимальне задовільнення усіх побажань та очікувань наших клієнтів, надання якісної продукції та забезпечення високого рівня обслуговування.

БУТИЛЬОВАНА ВОДА ТМ «AQUA PRO» – ЖИТТЯ У КОЖНІЙ КРАПЛИНІ!

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0