uk

Каламутна вода з-під крану: причини та рішення проблеми

Дуже часто у наших помешканнях та будинках вода з-під крану є каламутною. Це доволі неприємне явище, якого хочеться якнайшвидше позбутися. Перше, що спадає на думку, – дати їй стекти на протязі декількох хвилин. Хтось вирішує встановити фільтри від каламутної води, а хтось замовляє доставку води у Києві. У чому причина каламутності води? Давайте розберемося.

Чому вода з-під крану каламутна?

Осад у воді утворюється із-за наявності у ній органічних та неорганічних речовин. До їх числа входять розчинені частинки таких речовин та елементів:

  •       мул;
  •       пісок;
  •       алюміній;
  •       марганець;
  •       органічні з’єднання;
  •       глина.

Це все лише невелика частка причин, з яких утворюється каламутна вода. Допустимий рівень каламутності складає 1,5 мг/л. Якщо реальне число перевищує норму, то така вода є непридатною до вживання. В іншому випадку, при ігноруванні протипоказань до вживання це може призвести до негативних наслідків у вигляді погіршення стану здоров’я, а в деяких випадках до зараження різними інфекціями.

Каламутна вода з-під крану: як вирішити проблему?

Як ми вже розповідали, одним з дієвих методів усунення проблеми є використання фільтрів для води. Щоб вилучити частки піску чи гравію, використовуються спеціальні фільтри з сіточкою. Дрібні елементи у воді усуваються за допомогою засипних фільтрів. Вибір виробу залежить від виду домішок у воді та очікуваного вами ефекту від його використання.

Каламутна вода з-під крану має не тільки неприємний осад, а й неприємний запах та присмак. Наприклад, якщо рідина має червоний відтінок, це свідчить про наявність у ній гідроксиду заліза. Так питна вода має ще  в’яжучий присмак.

На чистоту води впливає її мікробіологічні показники якості. Це пояснюється тим, що більша частина мікроорганізмів сорбується саме на її поверхні. Враховуючи цю особливість, необхідно правильно обирати спеціальні фільтри. Це саме той випадок, коли не можна економити на якості, тому що від цього залежить ваше здоров’я.

Вважається, що каламутну воду можливо знезаразити за допомогою хлорування. Але цей спосіб виявився абсолютно неефективним по відношенню до кишкових бактерій та вірусів, наприклад збудника гепатиту. Більш того, така рідина удвічі небезпечна для вашого здоров’я, тому що вона є джерелом канцерогенних та токсичних сполук.

Таким чином, каламутна рідина з неприємним запахом та присмаком взагалі не підходить до споживання. Не хочеться використовувати її у побуті та пити. Рекомендуємо вам замовити воду додому від ТМ Аква Про, щоб завжди мати під рукою джерело чистої природної питної води. Смачна, свіжа та чиста вода стане чудовим джерелом отримання енергії та гарного настрою на цілий день, а також підійде для оздоровчих цілей та для підтримки здоров’я.

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0