uk

Мінеральна вода для організму – користь чи шкода?

Ні для кого не є таємницею, що вода – це джерело життя. Важливо кожного дня пити достатню кількість цієї рідини, щоб забезпечити гарне самопочуття, а також наситити організм усіма необхідними елементами для підтримки його балансу. При цьому у багатьох виникає питання – яка вода приносить користь, а яка шкодить здоров’ю? Особливий інтерес викликає користь та шкода мінеральної води.

Чим корисна мінеральна вода?

У складі мінеральної води містяться різні мікроелементи та мінеральні солі та, в залежності від їх концентрації, вона класифікується на декілька видів:

  •       столова;
  •       лікувально-столова;
  •       лікувально-мінеральна.  

Столову мінеральну воду можна пити кожного дня, тому що вона містить у собі мінеральну концентрацію солей – менш ніж 1 грам на 1 літр рідини. Відповідаючи на питання – мінеральна вода чим корисна, однозначно треба відмітити, що її вживання сприяє нормалізації роботи ШКТ, виведенню токсинів з організму та його насиченню корисними мікроелементами.

Лікувально-столова мінеральна вода має концентрацію солей вище – від 1 до 10 грам на 1 літр. Чим саме збагачена вода, залежить від місця її видобутку. Така Н2О має не тільки профілактичну, але й терапевтичну дію на організм. Однак, щоб була користь мінеральної води, пити її треба курсами, але ніяк ні кожного дня.

У складі лікувально-мінеральної питної води концентрація солей – більш ніж 10 грам на 1 літр. Пити таку рідину можливо лише строго за призначенням лікаря. Із-за сильного терапевтичного впливу та високого вмісту солей, мінеральна користь та шкода буде надаватися в залежності від вашого організму. Якщо вживати таку мінералку бездумно, то можливо надмірно наситити свій організм мінералами, що загрожує ускладненнями у роботі органів та систем.

Чим шкодить газована мінеральна вода?

Мінеральна вода з газом користь чи шкода – питання, яке турбує багатьох. Варто відмітити, що її вживання загрожує багатьма негативними наслідками:

  •       роздратування слизової шлунку;
  •       руйнівна дія на моторику шлунку та кишківника;
  •       здуття живота та ін.

Контролювати мінерально-сольовий баланс в організмі ви завжди можете за допомогою столової мінеральної води. Вона є джерелом краси, здоров’я та гарного самопочуття. Замовити доставку такої води у Києві ви можете на сайті компанії Аква Про. 

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0