uk

Кокосова вода – дивовижний засіб від багатьох захворювань

Чи вам відомо, що у спеціалізованому колі лікарів та дієтологів є такий термін як «вода життя»? Його використовують по відношенню до кокосового молока. Рідина з насіння кокосу – це унікальна речовина, яка має багато корисних якостей. При цьому корисні властивості кокосової води перевищують те, що містить сама м’якоть горіху.

Чим корисна кокосова вода?

«Вода життя» містить у своєму складі мінерали, вітаміни та амінокислоти. Вживання такої рідини допомагає знизити кров’яний тиск та покращити метаболізм.

Цікавий факт: під час Другої світової війни кокосова вода була прямим замінником плазми крові людини, адже це єдиний у світі природній компонент, який можна вводити у кровотік людини без ризику для його здоров’я.

Сам продукт та вода з нього сприятливо впливають на організм:

  1.  Кокосова вода сприяє нормалізації кров’яного тиску.  
  2.  Рідина з насіння горіху ефективна у боротьбі з цукровим діабетом. Завдяки вмісту калія, електролітів та інших корисних елементів у складі рідини, нормалізується рівень цукру у крові. Діабетики можуть пити кокосове «молочко» кожного дня.  
  3.  Вживання кокосової води сприяє збільшенню рівня правильного холестерину у крові. Завдяки цьому покращується загальний стан судин та серцевого м’язу.  
  4.  Із-за високого рівня електролітів кокосова рідина вважається ефективним засобом схуднення.  
  5.  Молочко горіху сприяє покращенню імунітету. У складі рідини є унікальний елемент – лауринова кислота, яка надає молочку антибактеріальних властивостей. Завдяки цьому організм має здатність активно протидіяти інфекціям.  
  6.  Високий вміст кальцію у молочному продукті з насіння сприяє зміцненню кісткової тканини.  
  7.  Рівень рН кокосової води схожий з рівнем рН крові людини.
  8.  Вживання кокосової води допомагає покращити метаболізм та нормалізувати роботу ШКТ.  
  9.  У складі води містяться 5 основних електролітів, які допомагають нормалізувати температуру тіла людини.  
  10. Напій має омолоджуючий ефект. Антиоксиданти, які містяться у його  складі, допомагають виводити з тіла шлаки та токсини.  

Користь кокосу для жінок

Напій особливо користується попитом серед представниць прекрасного полу. Заслужена популярність пояснюється його чудовим впливом на організм, який підходить жінкам різного віку. Не можна не відмітити омолоджуючі властивості продукту. Існує думка, що це абсолютно не актуально для молодих дівчат, тому що в них еластична та гладка шкіра без зморшок, але багато спеціалістів рекомендують турбуватися про здоров’я тіла та обличчя у будь-якому віці, адже у подальшому така турбота позитивно вплине на майбутній стан організму.

Не менш важливу роль відіграє продукт для жінок, які бажають схуднути. Річ у тому, що кокос здатний попередити накопичення жиру, що є істотною перевагою, коли людина має за ціль позбавитися зайвої ваги. Крім того, харчування відрізняється низькою калорійністю, якщо мова йде про вживання його м’якоті.

Чим корисний кокос для чоловіків?

Кокосовий сік також стане у нагоді й у раціоні представників чоловічої статі. Експерти вважають, що кокосові амінокислоти, вітаміни та інші мікроелементи спроможні позитивно впливати на тривалість життя людини. При цьому багато людей задають питання – як пити кокос? Його вживають як в сирому вигляді, так і в якості добавки до основного напою. Дуже часто продукт є основним інгредієнтом для приготування смузі. Це освіжаючий та поживний напій, який має чудові смакові характеристики. Приготувати його можна навіть самостійно в домашніх умовах, але для цього потрібен блендер.

Звісно, кокосова вода не може замінити звичайну природну питну воду. Адже вода є основою всього живого на планеті, джерелом здоров’я, сили та енергії. Замовити доставку води у Києві ви можете на нашому сайті.

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0