uk

Як боротися з залізистою водою?

Неприємний металевий присмак водопровідної води – це зовсім не рідкість. Якщо ви почали відчувати такий присмак, то це значить, що концентрація заліза у Н2О перевищує допустимі норми. В свою чергу це вкрай небажано для здоров’я людини.

Більш того, залізиста вода це рідина, яка має негативний вплив на стан усього живого, включаючи ваш організм, здоров’я хатніх улюбленців та навіть кімнатних рослин. Також вона залишає свій слід на сантехніці – з часом на ній утворюються наліт та патьоки. Від рідини страждає й господарська техніка, оскільки швидше зношується внаслідок негативного впливу. Тому не рекомендується використовувати її ні для вживання, ні для господарських потреб.

Як з’являється залізиста вода?

Багато людей задаються питанням – як взагалі питна вода може насичуватися залізом? Справа у тому, що цей елемент є найбільш поширеним у природі. Його появі у Н2О також сприяє старі та поношені водопровідні системи. У цьому випадку залізо потрапляє у воду завдяки ерозії, яка вражає труби.

При цьому при потраплянні у воду, речовина може мати 4 різні стани: мілкодисперсне, колоїдне, зважене та розчинне. Але в якому би стані не знаходилися залізисті мінеральні води, які ви використовуєте, вони будуть негативно впливати на ваш організм. Немає більш менш безпечної Н2О із вмістом цієї речовини.

Як очистити залізисту воду?

Але поряд з вищезазначеним негативним впливом вживання такої рідини, можлива й очистка залізистої води. Для цього використовують два методи:

  1.       Фільтри-глечики. Це найпростіший спосіб. Касети фільтрів містять особливий сорбент, який сприяє ефективному очищенню Н2О від цієї речовини. Фільтр для очистки залізистої води у вигляді глечика відрізняється максимальною простотою у використанні та доступною ціною. Але є й суттєвий недолік – ємність для води невелика.
  2.       Каталітичне окислення. Воно застосовується у разі потреби очистки великих об’ємів води.

Але якщо ви не бажаєте шукати альтернативні методи очистки води та сумніваєтеся чи вона дійсно безпечна для здоров’я, ви можете замовити доставку води у Києві на сайті компанії Аква Про та завжди мати «під рукою» джерело здоров’я, краси та гарного самопочуття. Наша компанія гарантує не тільки бездоганний сервіс та приємні ціни, але й найвищу якість питної води.

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0