uk

Наскільки корисна йодована вода?

Йод – це найважливіший елемент, який входить до складу гормонів, які виробляються нашою щитовидною залозою. Без цього мікроелементу неможливо уявити правильне функціонування та розвиток людського організму. Дефіцит чи надлишок йоду в організмі  можуть спричинити серйозні наслідки та розвиток небезпечних хвороб.

Так, наприклад, при мінімізованому вживанні цього елементу в організмі людини виникають проблеми в роботі серцево-судинної системи. Це нерідко призводить до аритмії та підвищеного артеріального тиску. Окрім того, дефіцит йоду може стати причиною зниження рівня гемоглобіну у крові. Особливо небезпечною є нестача цього елементу для жінок репродуктивного віку. Лікарі помітили, що в регіонах з особливо гострою нестачею йоду, жінки мали проблеми з виношуванням малюків, збільшилась кількість викиднів та дитяча смертність.

Надлишок йоду можливо легко усунути завдяки зміні місця роботи або переглянувши свій раціон харчування. А от нестача цього мікроелементу в організмі потребує термінового поповнення. Один з ефективних методів вирішення цієї проблеми – вживання води з йодом.

Чи корисно пити йодовану воду? 

Спеціалісти вважають, що користь йодованої води незаперечна. Це пояснюється тим, що вона має безліч властивостей, які позитивно впливають на людський організм. В якості переваг виділяють наступні:

  •       така вода має оптимальну концентрацію. При цьому питна вода виконує одну з найважливіших функцій, а саме забезпечення організму корисними речовинами та мікроелементами;
  •       людський організм засвоює з води кількість йоду, яка не може нашкодити його здоров’ю. Тому вживання такої води корисно навіть в профілактичних цілях;
  •       ви можете міксувати вживання води та продуктів, які містять йод;
  •       йодована вода має нейтральний смак, звичайний для кожної людини. Крім цього, її можливо використовувати при приготуванні їжі, тому що сполуки речовини є стійкими до температурного впливу;
  •       йодована мінеральна вода може використовуватись для косметологічних цілей. Вмивання цією водою сприяє швидкій регенерації шкірного покриву.

Чи можна пити воду з йодом?

Завдяки вищезазначеним перевагам йодування води набрало достатньої популярності. Вибір на користь такої води дозволяє підтримувати здоров’я у нормі та сприяє гарному самопочуттю. Нормоване вживання продуктів з достатнім вмістом йоду забезпечує нормалізацію нервової системи і роботи мозку та навіть може усунути різноманітні складнощі, пов’язані з неможливістю концентрації уваги. Особливо важливо слідкувати за рівнем вживання йоду вагітним жінкам. Відповідальне ставлення до свого раціону та наявність у ньому всіх необхідних корисних  речовин посприяє у майбутньому гарному стану здоров’я малюка.

Як зробити йодовану воду?

Йодування питної води можливо зробити самостійно. Але варто пам’ятати, що додавання йоду у рідину в довільній кількості неприпустимо. Йод – це хімічна речовина і його нерегульоване вживання може призвести до негативних наслідків.

Отже, для приготування достатньо мати при собі воду та йод. В подальшому ці елементи потрібно з’єднати та насолоджуватися оздоровчим напоєм. При цьому слід не забувати про дотримання правильних пропорцій.

Як розвести йод з водою?

Щоб розвести йод з водою, потрібно дотримуватися загальноприйнятої концентрації. Вона складає від сорока до шістдесяти мкг на літр води. Вживати отриману рідину дозволяється навіть разом з додатковим вживанням інших джерел цього елементу.

Отже, можливо зробити висновки, що нестача йоду є дійсно важливою проблемою, яка потребує негайного втручання. Якщо дефіцит йоду усунути, то людина може уникнути проблем із здоров’ям у подальшому або, при комплексному підході, навіть позбавитись існуючих хвороб.

Крім йодованої Н2О не забувайте про вживання звичайної природної питної води, замовити доставку якої в Києві ви можете на нашому сайті. 

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0