uk

5 причин, з яких не можна пити морську воду

Ні для кого не є таємницею, що питна вода – це основа здоров’я та гарного самопочуття. Тому регулярне її вживання – запорука довголіття та краси. Однак слід пам’ятати, що не будь-яка вода є корисною для здоров’я. Саме тому багатьох хвилює питання – чи можна пити морську воду? Відповідь на це питання однозначна – ні. На це є декілька причин. Саме тому, перед тим як пити морську воду, рекомендується заздалегідь ознайомитися з відповідною інформацією.

Чому не можна пити морську воду?

Існує декілька факторів, внаслідок яких пити морську воду небезпечно:

  1. Внаслідок високого вмісту солі вода з моря лише сприяє скорішому зневодненню організму. Якщо кількість рідини, яку людина вживає на протязі дня, залишається у тому ж об’ємі, а концентрацію в ній солі доволі висока, то активується процес виведення води з внутрішніх органів, що призводить до порушень у їх роботі.
  2. Солона Н2О стає причиною розладів травної системи. Перший сигнал того, що речовина починає руйнувати ваш організм, – поява діареї. Потрібно не більш ніж 7 днів вживання такої води, щоб повністю зруйнувати мікрофлору кишківника та шлунку.
  3. Рідина з моря призводить до дисфункції нирок, що вкрай небезпечно для всього організму. Така небезпека пояснюється тим, що нирки – це фільтри, які пропускають через себе всю рідину, яка приходить ззовні. Солона вода провокує утворення каменів у нирках.
  4. Вживання Н2О з сіллю стає причиною порушень в роботі нервової системи. В першу чергу це проявляється у галюцинаціях та неконтрольованих приступах агресії.
  5. Якщо пити морську воду на протязі 5-7 діб, не розбавляючи її іншими рідинами, то настає летальний кінець.

Що робити, якщо випив морську воду?

У більшості випадків потрапляння в організм невеликої кількості такої рідини не призводить до серйозних наслідків. Однак важливо цього уникати. Якщо ви помітили погіршення самопочуття, необхідно якомога скоріше звернутися за допомогою до лікаря.

Що буде, якщо пити морську воду?

Отже, підсумовуючи вищезазначене, можна прийти до висновків, що вживання такої води вкрай небезпечно для здоров’я людини.

Набагато краще балувати себе корисними оздоровчими літніми процедурами, наприклад, купанням в теплому морі. Замовити доставку питної води в Києві ви можете на нашому сайті.

uk
Замовити дзвінок Особистий кабінет
0